HAKKIMIZDA                         

     Şirketimiz 20 yılı aşkın bir süreden beri Merkezi Hayrabolu olmak üzere iki şubesi ile tüm Trakya ya hizmet vermektedir. Merkezi Hayrabolu olmak üzere Kırklareli 

Babaeski ilçesi ve Kırklareli Lüleburgaz ilçelerindeki şubelerimiz ile Trakya geneline kaliteli ürün ve uygun fiyatlarla hizmet etmekteyiz. 

HİZMET KOLLARIMIZ

  • Hayrabolu Sanayisi Demir alım satım merkezi
  • Hayrabolu Sanayisi Nalbur ve hırdavat ürünleri
  • Hayrabolu sanayisi Gazaltıteli , hidrolik hortum ve sanayi tüpü
  • Hayrabolu Organize sanayi bölgesi trapez üretim fabrikası
  • Hayrabolu Organize sanayi bölgesidemir şehir dışı nakliye merkezi
  • Babaeski Sanayisi Demir , nalbur ve trapez ürünleri satış merkezi
  • Lüleburgaz Sanayisi demir, Nalbur ve trapez ürünleri satış merkezi. 

 

MİSYON

     1996 yılında Hayrabolu da kurulan şirketimiz kısa süreçlerde verdiği kaliteli hizmetler ile büyümeye başladı. Nalbur alanındaki hizmet türüne yeni bir dükkan ekleyerek gaz altı teli , sanayi tüpü ve hidrolik hortum alanında Trakya da aranan bir firma haline geldi. 

     Kaliteli hizmet ve çalışkan yapı devam ederek Sanayi içine demir toptan alın satım merkezini oluşturdu. Kısa bir süreçte Trakya’nın demir ve çatı malzemelerinin yüzde %75 ini sağlar hale geldi. 

     Organize sanayi bölgesindeki dükkanlar ile trapez üretim merkezini oluşturan firmamız yeni kurulan alanda da hizmetlerini hızlandırdı. Trakya bölgesinde kalıp ve metrelere bağlı kalmaksızın istediğiniz renk ve desende trapez üretimi yapmaya başladı. Zaten tek tabanca olan üterim fabrikamız kendi seviyesini de en üst düzeye çekti. 

     Üretim ve satış alanlarındaki hizmetleri talepleri karşılamakta zorlanmadan, Babaeski sanayi bölgesine ilk şubelerinin açılışını yaparak dağıtım ağını daha da genişlettirdi. Lüleburgaz şube açılışı ile bu dağıtım ağına bir halka daha dahil eden şirketimiz trakya’daki nadir üretim ve perakende satış yapan firmaları arasına girdi. 

 

VİZYON

     Şirketimizin ürün ve üretimlerini Trakya genelin de daha hızlı ve daha yaygın bir alana sağlamak. Mevcut çalışmalarımız doğrultusunda Trapez üretim merkezimiz Trakya da üretilen tek trapez fabrikası olmakla birlikte mevcut kalıp, ölçü ve boylara dayanmaksızın istediğiniz metre de istediğiniz renkte üretim yapması ve bu ürünü güvenli ve hızlı bir şekilde tüketiciye ulaştırmak.